Україна і світ

Луценко розповів на що потратив зарплату в грудні, крім відпочинку на Сейшели

Луценко розповів на що потратив зарплату в грудні, крім відпочинку на Сейшели

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що окрім 20 тисяч доларів на відпочинок на Сейшельських островах, у грудні витратив таку ж суму на протезування бійців ЗСУ.

Про це Луценко розповів в інтерв’ю ТСН.

“Я дійсно думаю, що до тридцятиріччя одруження середній клас може дозволити собі відпочинок. Саме це я і зробив”, – заявив він.

Генпрокурор наголосив, що при цьому офіційні доходи за рахунок високої зарплати в ГПУ дозволили йому виділити в грудні “таку ж суму” на протезування інвалідів у Збройних силах України.

Якщо хтось критикує – будь ласка. Якщо всі сотні чиновників, які виїхали на Новий рік за кордон, покладуть таку ж суму на соціальну підтримку людей, думаю, ми будемо жити в більш справедливій і міцній країні,
– додав він.

Луценко нагадав, що переліт та проживання на Сейшелах його сім’ї оплатив старший син.

“У мене з Іриною тридцять років подружнього життя, у них медовий місяць. Син взяв на себе зобов’язання знайти місце і запросити нас. Що він і зробив: вони вибрали місце відпочинку і дату вильоту, квитки проплатив син. Я, по закону, вказав в декларації як подарунок від нього для нас трьох – мене, Ірини та молодшого сина”, – заявив він.

Також генпрокурор наголосив, що такий відпочинок він може собі оплатити, так як достатньо для цього заробляє.

Перебування на островах я здатний оплатити хоча б тому, що у мене зарплата за грудень 180 тисяч гривень, зарплата за січень разом із преміальними за рік – 300 тисяч гривень,
– додав Луценко.

Нагадаємо, родина генерального прокурора України Юрія Луценка провела зимову відпустку на Сейшельських островах, орендувавши дві вілли з видом на океан комплексу Four Seasons Resort, найдорожчого готелю Сейшелів. Увесь відпочинок родині генпрокурора обійшовся щонайменше у 52 тисячі євро.

Сам Луценко назвав відпустку на островах “не надмірним” і таким, “що собі дозволяє середній клас”.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close