Україна і світ

Луценко проігнорував Глобальний форум з повернення активів у США

Луценко проігнорував Глобальний форум з повернення активів у США

Генеральний прокурор Юрій Луценко не поїхав на Глобальний Форум з повернення активів, який відбувається у США. При цьому у нього там був запланований виступ.

Сам Глобальний форум з повернення активів у США, присвячений чотирьом країнам, у тому числі Україні. За словами журналістки та ведучої програми “Схеми” Наталки Седлецької, решта держав представлені на найвищому рівні – генеральні прокурори та міністри юстиції трьох країн беруть участь у головній панелі на відкритті Форуму.

Чому у залі немає Юрія Луценка, хоча він до останнього був заявлений у програмі відкриття Форуму? Бо Генеральний прокурор України не прилетів у Вашингтон, його візит скасовано. Дуже шкода, бо головує на відкритті Генеральний прокурор США Джефф Сешнс. Було б цікаво побачити, чи Юрій Луценко повторив би йому в очі свою заяву про незаконну співпрацю ФБР та НАБУ в Україні,
– написала журналістка.

При цьому, за словами Наталки Седлецької, замість Луценка мали бути його заступники. Але їх теж не було на відкриті.

“Цікава історія також трапилась з заступниками, яких Луценко нібито делегував замість себе, але які також в буквальному сенсі “не доїхали” на відкриття. Євгеній Єнін має приїхати тільки завтра. Через те, що нібито йому не відкрили вчасно візу – замість нього на відкриття вперед відправили іншого заступника генпрокурора – Дмитра Сторожука. За моєю інформацією, він навіть вилетів з Києва до Вашингтона ще в суботу, але… не долетів. Просто не сів на літак на стиковці у Стамбулі”, – зазначила Наталка Седлецька.

Відтак на відкриті Форуму від України виступив посол України в США Валерій Чалий. Хоча на події присутні і директор НАБУ Артем Ситник, і керівник САП Назар Холодницький, яких також запросили на Форум для участі в інших заходах та закритих зустрічах.

При цьому Юрій Луценко лише в останній момент відмовився від участі у Форумі, де він був заявлений як один із спікерів. Відповідне фото опублікувала виконавчий директор “Центру протидії корупції” Дарина Каленюк.

Джерело Телеканал новини «24»
05.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook