Україна і світ

Луценко повторно внесе подання на зняття недоторканності з Вілкула, Колеснікова і Дунаєва

Луценко повторно внесе подання на зняття недоторканності з Вілкула, Колеснікова і Дунаєва

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що планує 17 вересня повторно внести до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності співголови фракції “Опозиційний блок” Олександра Вілкула та народних депутатів з цієї фракції Дмитра Колеснікова і Сергія Дунаєва.

Про це Луценко заявив 15 вересня на 15-й щорічній зустрічі “Ялтинської Європейської Стратегії” (YES) у Києві.

Я справді збираюя внести подання, яке без будь-якого юридичного обґрунтування було повернуто регламентним комітетом Верховної Ради. Мовиться про трьох депутатів, яких просто не розглянули і папери повернули прокуратурі, – заявив генпрокурор.

Він нагадав, що Вілкул підозрюється в тому, що під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА був причетний до розкрадання земель. Щодо Колеснікова, то він, за словами Луценка, під час роботи у Фонді держмайна “домігся фактично приватизації ракетного заводу, який знищений, а мав зараз випускати “Смерчі” та “Урагани”.

А подання на Дунаєва про незаконне збагачення і несплату податків внесено за ініціативою Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро.

Нагадаємо, ще 25 травня 2018 року Луценко вніс на розгляд Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Колеснікова та Вілкула. Проте парламент так і не розглянув це питання. Згодом у ГПУ також анонсували подання проти Дунаєва та представника “Волі народу” Олександра Пономарьова.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: