Україна і світ

Луценко озвучив, що відбудеться після завершення суду щодо держзради Януковича

Луценко озвучив, що відбудеться після завершення суду щодо держзради Януковича

Після завершення судового процесу за обвинуваченням у державній зраді екс-президента України Віктора Януковича стартує процес щодо злочинного наказу проти активістів Євромайдану 18-20 лютого 2014 року.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генпрокурор України Юрій Луценко.

“З першого дня на посаді я відчував своїм головним завданням відповісти на питання, хто винен у смертях Небесної Сотні. За ці 1,5 року багато було зроблено. 280 виконавців злочинних наказів щодо насильства проти майданівців – у судах. Але суспільство справедливо запитує: хто організатор розстрілів мирних демонстрантів?”, – мовиться у повідомленні Луценка.

Він також нагадав, що раніше в середу Печерський райсуд Києва надав дозвіл на здійснення спеціального (заочного) досудового розслідування щодо Януковича, екс-глави СБУ Олександра Якименка та екс-першого заступника СБУ Володимира Тоцького у справі розстрілів на Майдані.

“Це означає, що після завершення процесу по державній зраді Януковича українці стануть свідками наступного процесу – щодо злочинного наказу проти Майдану”, – запевнив Луценко.

Джерело Телеканал новини «24»
07.02.2018

Facebook
Close