Місто і регіон

Лото маркет на вулиці Шевченка, 128 – “шумить” | Ніжин

Для нас уже не новина, що по місту Ніжину закривають і знову відкриваються заклади, пов’язані з ігровою індустрією. Проте, один з них виділився. «Лотомаркет», що знаходиться по вулиці Шевченка 128 створює незручності для мешканців будинку, а саме для жінки, квартира якої знаходиться прямо над закладом. Саме за її скаргою цю проблему неодноразово підіймали на депутатських комісіях з питань законності. Після них, за дорученням голови комісії Олега Щербака було проведено 2 незалежні комісії, які виявили порушення звукових норм. Цікавим було те, що звук лунає навіть тоді, коли заклад зачинений, і в цьому звинувачують витяжку, що постійно працює в приміщенні.
Так, в черговий раз, 14 квітня, для вирішення цієї проблеми було запрошено орендодавця Миколу Ступака.

 

Голова комісії Олег Щербак звернувся до нього з проханням надати коментар з приводу ситуації, яка склалась навколо закладу.

Микола Ступак зазначив, що витяжка зроблена звукоізольованою і проходила техобслуговування. «Поблизу з будинком знаходиться проїжджа частина, і комісія реєструвала, скоріш за все, не шум закладу, а автомобілів, що проїжджають повз. Єдине, що може допомогти жителці будинку, це змінити вікна», – зауважив орендодавець.
Виходить, вирішити ситуацію буде не те, що складно, а навіть неможливо. Депутатська комісія не має повноважень якимось чином впливати на неї. А все тому, що між орендодавцем та орендарем був укладений договір оренди, для розірвання якого наразі немає підстав.
Отже, доведеться чекати до літа, коли буде закінчення строку договору, а поки, нажаль, проблема для жінки «зависла у повітрі».

Джерело: Нежатин

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close