Місто і регіон

Лосинівська об’єднана громада підтримує бійців АТО | Ніжин

 Допомога учасникам АТО, ось вже як три роки, вкрай важлива у наші нелегкі часи діяльність суспільства. Усі волонтерські організації, які навколо неї групуються, повинні дбати про те, аби все необхідне зібране небайдужими людьми, йшло за призначенням та сприяло тому, щоб якомога більше життів наших військовослужбовців було збережено. Приємно те, що байдужих людей майже не зустрічається. На потреби армії відгукуються дуже швидко.

Прикладом є жителі новоствореної Лосинівської об’єднаної територіальної громади, до складу якої входить: селище Лосинівка та сільські ради: Вікторівка, Сальне, Терешківка, Шатура, Шняківка. Голова ОТГ Володимир Андрієць організував збір необхідного на передову, по своїх округах, а жителі, в свою чергу, швидко і активно підтримали цю акцію. Люди давали все що їм під силу і необхідно для армії : крупи, цукор, консерви, сало, олію та інше. 23 березня, у четвер, зібране було доставлено до  Ніжина у Всіхсвяцьку церкву. А найближчими днями, щільно набитий продуктами автомобіль капелана, волонтера, отця Сергія повезе воїнам необхідне у зону АТО, де наші хлопці невтомно несуть подвиг захисту і оборони Вітчизни. Поможи їм, Господи, і збережи їх!

Слід додати те, що нещодавно депутат Ніжинської районної ради від ВО «Батьківщина» Микола Самойленко теж долучився до допомоги на передову, ним було передано кошти на паливно-мастильні матеріали та продукти.

Тож, для тих хто бажає долучитися до допомоги українській армії, є можливість зробити свій внесок.

Тетяна Марченко

фото Вікторії Охріменко


Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!