Україна і світ

Ломаченко розповів, з ким не хотів би опинитись на одному рингу

Чемпіон світу за версією WBO Василь Ломаченко поскаржився, що суперники уникають бою з ним, та назвав спортсмена, з яким не хотів би зійтись на рингу.

Українському хай-теку важко спланувати календар своїх боїв бодай на рік уперед. Василь Ломаченко розповів, чиї пояси хотів би одержати. А от із Мені Пакьяо Ломаченко виходити в ринг категорично не хоче.

“Звісно, хотілось би об’єднати пояс з Бельтраном, Майкі Гарсія і так далі. Але це все розмови. Не хотілось би боксувати з людиною, яка стала легендою, яка перебуває на завершенні своєї кар’єри”, – поділився Василь Ломаченко.

Як відомо, у травні на українських шанувальників боксу чекає дуже насичений вік-енд. 11 числа Олександр Усик у фіналі Всесвітньої серії битиметься з росіянином Муратом Гасієвим, а вже наступного дня, ймовірно, у ринг вийде Василь Ломаченко.

Промоутери наразі залагоджують всі нюанси та впродовж тижня повинні підписати контракт. Я на 90% впевнений, що це буде Лінарес, 12 травня, Нью-Йорк,
– розповів Василь Ломаченко.

Венесуелець Хорхе Лінарес – чемпіон світу WBA у важчій ваговій категорії, ніж Ломаченко. Боксери уже тривалий час гостро спілкуються у соцмережах.

Джерело Телеканал новини «24»
11.02.2018

Facebook
Close