Місто і регіон

Литовці поділились досвідом енергоефективності з Ніжином (оновлено)

19 червня у стінах Ніжинської міської ради відбулась конференція-семінар на тему «Зміцнення адміністративної спроможності муніципалітетів України у сфері підвищення енергетиної ефективності будівель». На заході були присутні міський голова Анатолій Лінник,  представкики Чернігівської (м. Прилуки), Сумської (м.Шостка), Київської (м. Фастів) Полтавської (м. Миргород) областей, Світлана Рожок (представник ГО «Центр розвитку громад „Перспектива“») та поважні литовці.

Саме приїзд останніх змусив усіх зібратися разом. Їх ціль приїзду — обмін досвіду з енергозбереження, преставлення проектів, котрі принесли позитивні результати в Литві та огляд перших спроб, реалізованих в Ніжині.

Спершу слово взяв мер міста Анатолій Лінник. Він привітав всіх з початком конференції-семінару, а також відзвітував про зроблену роботу за рік з питань енергоефективності.Литовці поділились досвідом енергоефективності з Ніжином (оновлено)

Нагадаємо, Чернігівщина разом з інщшими областями рік тому розпочала проект «Зміцнення спроможності української влади в енергетичному секторі» і за даний час  Ніжин вже встиг реалізувати кілька задумів.Литовці поділились досвідом енергоефективності з Ніжином (оновлено)

Литовці поділились досвідом енергоефективності з Ніжином (оновлено)

Захід розпочнався навчальним семінаром, на якому учасників Феліксас Зіневічус (директор Регіонального енергетичного агентства м. Каунас) ознайомив з директивами ЄС в сфері енергетичного менеджменту і планування муніципального енергетичного сектору, прикладами найкращої практики і безпосередньо діяльністю проекту. Розповіли про аспекти угоди Євроейського Союзу та України з енергетики і можливості підвищення енергоефективності будівель та про деталі і особливості проведення аудитів з оцінки енергетичної ефективності будівель.Литовці поділились досвідом енергоефективності з Ніжином (оновлено)

Литовці поділились досвідом енергоефективності з Ніжином (оновлено)

Сьогодні литовці  провели первинне обстеження вибраної будівлі (ЗОШ №17) разом з представниками муніципалітетів та обговорять результати зробленої роботи, проведуть оцінку впливу виявлених дефектів на енергетичну ефективність.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook