Місто і регіон

Літня “машина часу” в Ніжині | Ніжин

Літній оздоровчий пришкільний табір «Сонечко» дозволить кожному дорослому повернутись в усміхнене дитинство. І вожаті вже встигли це відчути.

Першого червня табір «Сонечко» розпочав свою роботу. Увесь педагогічний колектив табору доклав максимум зусиль, щоб задати чудовий старт літньому відпочинку. Було багато радості, веселощів, обіймів та знайомств. Діти тягнулися до дорослих, розпитували, охоче розповідали про себе, з інтригою в очах очікували на цікаві ігри, конкурси, змагання. Навіть втома від довгого дня, який вміло розфарбували вихованці Музичної школи чудовим концертом у парку ім. Т. Г. Шевченка, не затьмарила піднесеного настрою маленьких бешкетників.

За тиждень плідної праці у таборі студенти-практиканти багато чому навчилися. Роботу з дитячим колективом неможливо повністю описати у підручниках з педагогіки, це живий організм, ніжний паросток, новонароджені листочки якого так легко поранити. Діти самі підказують, як краще вчинити. Вони дуже чуйні, талановиті – кожен по-своєму. Зараз вожаті розуміють, що діти їх беззаперечно прийняли до своєї спільноти, довірилися, відкрили серця, і велика відповідальність лежить на кожному вожатому та вихователеві, щоб не зрадити цієї довіри.

Кожен день табору має свою тематику. Вже перевірили діток на витривалість у спортивних змаганнях, повправлялися у перукарському та візажному мистецтві, розширили знання про природу. А ще скільки всього попереду! І день казки, і конкурс пародій, і свято української пісні; безліч перемог – в першу чергу, над собою, над страхом сцени, поразки, невдачі. Ми тут стали однією сім’єю, і вже неважливо, який загін посів перше місце, ми-бо радіємо за кожного.

Під чуйним керівництвом директора табору, Мельник Зої Валентинівни, та її заступника, Борисенко Світлани Сергіївни, швидко летять табірні дні вожатих. Студенти сумлінно допомагають їм у реалізації усіх творчих задумів, вчаться, переймають цінний досвід. Там вони відчувають себе рівноправними колегами, задача яких – влаштувати дітям незабутній відпочинок у колі друзів.

Насправді багато співробітників школи задіяні у створенні ідеального табірного літа. Вчителі-вихователі, кухарі, медичні працівники – усі працюють у злагодженому колективі на варті спільної мети.

А далі ще багато теплих літніх днів, проведених разом, багато сміху, тепла, спільної роботи та спільного відпочинку.

“Вже знаю, що цю практику пригадуватиму з радістю і трішечки – з сумом, що вона закінчилася”, – говорить студентка Дарина про табір.

Автор статті – студентка 3 курсу факультету іноземних мов НДУ ім. М.Гоголя Розум Дарина.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
14.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook