Місто і регіон

Лісники не вберегли ліс: вирубано дерев на 85 тисяч | Ніжин

Органами прокуратури області постійно вивчаються питання дотримання законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, зокрема щодо відшкодування збитків, завданих знищенням та пошкодженням лісових ресурсів.

Так, Ніжинською місцевою прокуратурою за результатами розгляду матеріалів Державної екологічної інспекції встановлено факт неналежного виконання посадовими особами одного з лісогосподарських підприємств своїх обов’язків по забезпеченню охорони та захисту лісів від незаконних рубок.  Внаслідок таких дій навколишньому природному середовищу спричинено збитків на суму понад 85 тис грн.

На усунення виявлених порушень прокурор звернувся до господарського суду з позовом, який задоволено. Правову позицію прокуратури щодо відшкодування шкоди також підтверджено 08.02.2017 й судом апеляційної інстанції.

Робота з протидії незаконній вирубці лісових насаджень триває.

Нагадуємо, що громадяни та інші зацікавлені особи мають можливість подати до прокуратури області усні звернення про факти незаконної порубки лісу за допомогою телефону «гарячої лінії» (0462) 67-40-86 та надіслати звернення на адресу електронної пошти ch.obl.prok.04.3@gmail.com.

Приймання таких звернень в прокуратурі області здійснюється цілодобово.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!