Новини Чернігова

Лінійних прискорювачів у Чернігові буде два: влада хвалилася будівельними досягненнями

Голова державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев завітав до Чернігова, щоб проаналізувати містобудівне законодавство. Наскільки збільшилась інвестиційна привабливість будівельної галузі та змінився контроль унаслідок такого робочого візиту – не зрозуміло, але керівник всеукраїнської структури намагався оперувати прислів’ями.

«І таке прислів’я. Якщо ми раніше чули, що ДБК – це каральний орган і контролюючий. Так, дійсно контролюємо, але сьогодні відійшли від карального органу в зовсім інші терміни. Я сьогодні стаю обличчям до всієї будівельної галузі», — розповідає голова державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев.

Мовляв, тепер більше консультуємо, аніж караємо. Окремо розказав, який хороший закон про удосконалення містобудівної діяльності набув чинності з 10 червня.

«Декларацій сьогодні взагалі не існує на початок будівництва. Тобто якщо це малий і середній бізнес – це повідомлення, як ми казали. А якщо великі об’єкти сс – 2 і сс– 3 – це дозволи», — зазначає голова державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев.

На брифінгу чомусь не було навіть роздаткових матеріалів, що змогли б пояснити простому люду повну картину змін. Керівник інспекції сказав, що все настільки складно, що навіть пояснення різниці між двома групами будівництва займе півгодини. Мовляв, читайте закон.

«Це дуже таке питання… і ми можемо півгодини тут розмовляти. – У законодавстві все описано», — відмічає голова державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев.

Обласна адміністрація також дуже докладно та конкретно розповіла свій план дій у містобудуванні.

«Обласна адміністрація і комісії працюють ефективно на сьогодні, і ми найголовніше почули: що повинно бути виконання закону. Друге – ми повинні дотримуватись закону з боку влади», — наголошує заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко.

Серед головних меседжів нововведень було названо: чергову амністію для незареєстрованих у минулому будівництв, збільшення санкцій для архітекторів, які надаватимуть дозволи, також наголосили на ролі журналістів – щоб вони інформували про незаконне будівництво. Окремо згадали про встановлення лінійного прискорювача в онкодиспансері. Порадували, що з часом прискорювачів буде два, а засмутили відтермінуванням фінішу будівництва першого прискорювача на невизначену дату 2018 року, мовляв, бюрократія і нестача коштів.

Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова
02.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook