Місто і регіон

Лінійний прискорювач прибув до Чернігівського онкодиспансеру. Відео

28 листопада, лінійний прискорювач прибув до Чернігівського онкодиспансеру.

Там, у спеціально облаштованому приміщенні, лінійний прискорювач буде експлуатуватися і обслуговуватися медичними інженерами.

Про це йдеться у сюжеті «Сівер центру».

Апарат зроблений у Великобританії шведською «Електою» саме для Чернігівського медичного закладу. Як розповів заступник головного лікаря Чернігівського онкодиспансеру  Григорій Бардаков, всі роботи проходять за графіком.

«Сам лінійний прискорювач був закуплений після відкритих конкурсних торгів і відповідно до договору з компанією, яка виграла ці торги сьогодні в наш заклад був доставлений сам лінійний прискорювач, який буде зберігатися у спеціально обладнаному приміщенні», – розповів він.

Приміщення обладнане системами сигналізації з дотриманням санітарних норм. А сам лінійний прискорювач буде введено в дію відповідно до графіка робіт.

А поки його монтуватимуть, йде збір коштів на комп’ютерне та дозиметричне обладнання, без якого почати роботу неможливо. Загальна вартість цього проекту – 107 мільйонів гривень.

Медики кажуть, вже у 18 році буде встановлено в онкодиспансері і другий лінійний прискорювач. Лише тоді можна буде демонтувати старий, що працює в закладі з 70-х років.

КОМЕНТАРІ

Джерело: Уездные новости
29.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook