Місто і регіон

Лінійний прискорювач Чернігівського онкодиспансеру запрацює вже навесні

Лінійний прискорювач Чернігівського онкодиспансеру запрацює вже навесніПро це повідомив народний депутат України Олександр Кодола під час візиту на будівництво нового корпусу для лінійного прискорювача Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.

Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Олександр Кодола разом із головою Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексієм Кудрявцевим та заступником голови Чернігівської ОДА Сергієм Сергієнком відвідали будівництво одного з найважливіших на сьогодні будівельних об’єктів в Чернігові – корпусу для лінійного прискорювача Elekta Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.

Головний лікар диспансеру Валерій Зуб ознайомив гостей із ходом будівництва.

Це — масштабний проект, вартістю понад 100 мільйонів гривень. За класифікацією в містобудівний документації, прийнятій на законодавчому рівні цього року, це об’єкт зі значними наслідками (СС3). Тому увага до нього прикута на найвищому рівні. Із введенням в дію цього корпусу і лінійного прискорювача – високотехнологічного апарату для опромінення онкохворих Чернігівщина перейде на новий сучасний рівень лікування онкохворих. Вперше в Україні такою потужною апаратурою буде обладнана не приватна клініка, а державний медичний заклад.

Олександр Кодола, як представник Чернігівщини у Верховній Раді України, також долучився до будівництва. За його ініціативи з депутатського фонду соціально-економічного розвитку цього року на будівництво виділено 1 мільйон гривень.

У народного депутата України Олександра Кодоли цей об’єкт на особливому контролі, він вже влітку побував під час закладання фундаменту нового корпусу, тепер відвідав будівництво вдруге вже із головою ДАБІ України.

«Будівництво корпусу повинно бути закінчено до кінця року, а вже весною він буде обладнаний і готовий прийняти перших пацієнтів. Це дуже важливий для області медичний проект, адже лікування на такому обладнанні, як лінійний прискорювач в області потребують майже 5 тисяч осіб. До речі, в планах є закупівля ще одного лінійного прискорювача, але трохи меншої потужності, для того щоб розгрузити основний, адже людей, які потребують медичного втручання за допомоги прискоювача дуже багато. Вже навіть почала формуватися черга майбутніх пацієнтів», — розповів Олександр Кодола.

Лінійний прискорювач Чернігівського онкодиспансеру запрацює вже навесні

Лінійний прискорювач Чернігівського онкодиспансеру запрацює вже навесні

Лінійний прискорювач Чернігівського онкодиспансеру запрацює вже навесні

Лінійний прискорювач Чернігівського онкодиспансеру запрацює вже навесніЛінійний прискорювач Чернігівського онкодиспансеру запрацює вже навесні

Джерело: Уездные новости
02.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook