Україна і світ

Лікар назвав основні причини розвитку психосоматичних розладів

Лікар назвав основні причини розвитку психосоматичних розладів

Психічні переживання людини часто впливають на її здоров’я та розвиток різних захворювань.

Психотерапевт і кандидат психологічних наук Геннадій Мустафаєв назвав найбільш поширені причини розвитку психосоматичних розладів, пише НВ.

Основною причиною такого захворювання є постійний стрес. Це можна визначити за станом людини. Тобто тоді, коли вона після пережитої ситуації відчуває внутрішню напругу та дратівливість.

Психологи вважають однією з причин цього розладу є нереалізовані емоції – коли людина не поділилася власними враженнями та переживаннями. Навіть якщо це щось таємне, лікар радить внутрішньо прожити ці відчуття.

Лікар назвав основні причини розвитку психосоматичних розладів

Вторинна вигода або ж вигода від хворобливого стану є причиною розвитку психосоматичних розладів. У цьому випадку люди несвідомо можуть отримувати вигоду від цього стану.

Що таке психосоматика? Це напрямок в медицині, який займається вивченням зв’язку між соматичними (тілесними) хворобами і психічним впливом на появу, формування і розвиток цих хвороб.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі ​Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
14.06.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: