Україна і світ

Ліга Сміху 4 сезон: відомий новий склад тренерів та команди-учасниці

Ліга Сміху 4 сезон: відомий новий склад тренерів та команди-учасниці

В Україні в кінці лютого стартує новий 4 сезон телевізійної “Ліги Сміху”, тому організатори готують для глядачів багато нових сюрпризів. Уже зараз став відомий новий склад тренерів і команди шоу.

Про це повідомила Студентська ліга КВН Львова у Facebook.

Так, 3 лютого в Одесі пройшов Гала-концерт шоу. Також за його результатами стало відомо про склад тренерів і команд для 4 сезону телевізійної “Ліги Сміху”.

У новому сезоні творці шоу вирішили змінити аж п’ять з семи тренерів попереднього складу. Свої місця збережуть тільки Ігор Ласточкін й Оля Полякова. До них приєднаються:

Станіслав Боклан – відомий український актор;

Надія Дорофєєва – солістка групи “Время и Стекло”;

Владислав Яма – хореограф, танцюрист і член журі кількох українських талант-шоу;

Юрій Ткач – учасник команди КВН “Дніпро”, актор скетчкому “Країна У” та “Одного разу під Полтавою”, учасник “Танців з зірками-2017”;

Євген Кошовий – актор студії Квартал-95.

Тренери отримують нові команди. Так, суперблондинка Полякова обрала “Стоянівку” і “Вінницьких”; Ласточкін – “Пішло-Поїхало” і “Лукас”, Дорофєєва – “Ніколь Кідман” і “Отдихаем вместе”, Баклан – “30+” та “Млека”, Ткач – “ВКВ” і “Стадіон Діброва”, Кошовий – “Луганська збірна” і Джан”, Яма – “Готель 72” і “Воробушек”.

“Ліга сміху” – найбільший гумористичний проект в Україні, в якому команди-учасниці змагаються за кубок чемпіонів з гумору. Жарти, акторські здібності і вміння колективів імпровізувати оцінює зіркове журі з семи чоловік.

За правилами шоу “Ліга сміху”, кожен із суддів обирає по 2 команди, для яких стає тренером на весь сезон. Кожною командою можуть зацікавитися відразу кілька потенційних тренерів, тоді вибір наставника залишається за учасниками. Протягом усіх ігор тренер не оцінює виступи своїх підопічних.

Джерело Телеканал новини «24»
04.02.2018

Facebook
Close