Новини Чернігова

Ліфтери злякалися: бізнес-партнер Атрошенка переписав бізнес на родича

Ліфтери злякалися: бізнес-партнер Атрошенка переписав бізнес на родича

Ми вже повідомляли про те, що в Чернігові обслуговувати ліфти замість «ОТІС» буде нова фірма – «Центрліфт». Журналісти ЧЕline звернули увагу на той факт, що цією фірмою володіє бізнес-партнер чернігівського міського голови Владислава Атрошенка – естонець Марк Ейвін.

Це відкриті дані з реєстрів.

До речі, Марк Ейвін також володіє ТОВ «Майас сілтумс», що з 2016 року стала управляючою компанією для 95 будинків у мікрорайоні Шерстянка.

Владислав Атрошенко та Марк Ейвін є засновниками та кінцевими власниками компанії «Сідко Україна», зареєстрованої в Чернігові. У свою чергу Марк Ейвін значиться і засновником компанії «Багата оста», що є одним із засновників і внесеним у статутний капітал підприємства «Майас сілтумс».

Ще одним засновником «Багата оста» є Ірина Яковлева. Та сама пані Ірина має безпосередній стосунок і до «Центрліфт».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Управлінню ЖКГ не вистачає 6 мільйонів на ліфти

А тепер сюрприз! Після критики журналістів та обурення чернігівців у соціальних мережах у «Центрліфті» відбулися зміни.

Партнер Владислава Атрошенка Марк Ейвін вже не вказаний кінцевим бенефіціарним власником цієї фірми. Замість нього вписали іншого естонця – Дмитра Ейвіна (очевидно, брат Марка).

ТОВ «Майас сілтумс» також переписали на Дмитра Ейвіна.

Подібна казуїстика спостерігається й у випадку із загадковою рекламною фірмою «Чернігів-Індормедіа». Власники фірми вже тричі змінювали дані в реєстрах.

12.02.2018
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Facebook