Україна і світ

Лідер демократів США виголосила найдовшу за останнє століття промову

Лідер демократів США виголосила найдовшу за останнє століття промову

Лідер демократів у Палаті представників американського Конгресу Ненсі Пелосі встановила історичний рекорд. Вона виголосила найтривалішу за часом промову за останнє століття.

Виступ Пелосі, який тривав більше 8 годин, стосувався так званого закону про долі “мрійників” – жителів США, яких в дитячому віці до країни привезли батьки-нелегали. Ця доповідь поклала початок трьохденним засіданням демократичної партії за закритими дверима. Промова Пелосі стала початком розробки політичної платформи на найближчий рік.

Конгресмен закликала спікера Палати представників Пола Раяна дати слово, що у разі ухвалення бюджету він організовує окреме відкрите обговорення питання щодо захисту нелегальних іммігрантів.

Зважаючи на те, що 77-річна жінка-депутат не зв’язана регламентом, адже відноситься до партійної меншості, її промова зайняла 8 годин, тобто весь робочий час представників палати. Варто зауважити, що поки Пелосі виголошувала свою промову декілька десятків “мрійників” та їх прибічників влаштували сидячі пікети коридорах та офісах Капітолія.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close