Місто і регіон

КУБОК МИСЛИВСЬКИХ ТРАДИЦІЙ — 2017

17 червня 2017 року поблизу села Сальне, в урочищі «Рокитина Долина» відбулися змагання зі стендової стрільби між членами первинних мисливських колективів Ніжинського району та міста Ніжин – «Кубок мисливських традицій».КУБОК МИСЛИВСЬКИХ ТРАДИЦІЙ — 2017

Дані змагання були продовженням започаткованої в минулому році традиції по проведенню такого роду заходу.

У порівнянні з минулим роком у змаганні взяло участь у двічі більше команд. Так, цього року на змагання завітало 12 команд, по три чоловіки кожна. Були представники з Вертіїївки, Леонідівки, Вікторівки, Степу, Сального, Лосинівки, Дуболугівки, Перемоги, та дві команди з міста Ніжина.

Метою проведення змагань була популяризація стендової стрільби серед мисливців, укорінення мисливських традицій, культури та етики.КУБОК МИСЛИВСЬКИХ ТРАДИЦІЙ — 2017

Так, мисливець – це в першу чергу носій мисливської культури, та взірець для молодого покоління у бережному ставленні до природи, її флори та фауни.

Проте головна ціль змагань – це безперечно спілкування з однодумцями, ідейними людьми відданим своєму захопленню.

Організацію змагань взяв на себе Сальненський мисливський колектив УТМР, в особі голови – Калініченко Ігоря Олександровича, керівником змагань виступила районна рада УТМР в особі Могильова Олексія Миколайовича.

Спонсорську допомогу на проведення свята надав наш земляк – Гунько Анатолій Григорович, як вже не перший рік допомагає мисливцям у проведенні різного роду заходів.КУБОК МИСЛИВСЬКИХ ТРАДИЦІЙ — 2017

Змагання проходили у теплій атмосфері свята. На самому початку змагань мисливці поставили на вертель заздалегідь замаринованого кабанчика. Астрономічний аромат додавав святу душевності  та теплоти у спілкуванні.

Змагання проходили на визначення командної та індивідуальної першості. Спочатку кожному учаснику необхідно було вразити п’ять одиночних мішеней-тарілочок, а потім три дуплети (три пуски з одночасним випуском двох тарілочок).

За результатами змагань, найвлучнішою виявилась команда з с. Вертіїївки у складі:

  • Гаврилей Ігор Олександрович
  • Іваненко Валерій Миколайович
  • Чепела Андрій Миколайович

Друге місце взяла команда з Сальненського мисливського колективу, з символічною назвою «Брати Помазани», у складі трьох завзятих мисливців – братів:

  • Помазан Павло Миколайович
  • Помазан Роман Анатолійович
  • Помазан Сергій Анатолійович

Третє місце у напруженій боротьбі взяла команда «Лісники» з ДП «Ніжинське лісове господарство», у складі:

  • Костирко Володимир Володимирович
  • Яковенко Володимир Миколайович
  • Андрук Віктор Анатолійович

У особистій першості перше місто зі значним відривом дісталося представнику команди з Вертіївки – Іваненко Валерію Миколайовичу. Друге місце виборов представник команди Леонідівських мисливців – Могильний Микола Петрович. Третє місце дісталося представнику Сальненського колективу – Помазану Роману Анатолійовичу.

Приз у номінації «За волю до перемоги» дістався молодому мисливцю із с. Сальне – Петрик Ігорю Миколайовичу, якому у перестрілі з «Лісниками» трохи не вистачило вдачі для того, щоб вивести свою команду на третє місце.

Всі переможці змагань були відзначені кубками, медалями, грамотами Ніжинської районної організації УТМР, та цінними подарунками.КУБОК МИСЛИВСЬКИХ ТРАДИЦІЙ — 2017

Поки грав гімн України, що символізував завершення змагань, на вертелі досмажувався кабанчик, якого вміло приготував почесний член Українського товариства мисливців та рибалок – Феденьов В’ячеслав Павлович.

Підсумовучи необхідно відзначити високий рівень організації змагань, неухильне дотримання учасниками техніки безпеки на стенді та саму культуру мисливців, які були взірцем поведінки для присутніх «маленьких» мисливців.

У перспективі, Сальненським первинним мисливським колективом,  планується провести  «Зимовий Кубок мисливських традицій», але це буде вже інша історія…

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook