Місто і регіон

Крижана небезпека: ніжинців попереджають про бурульки над головами, а комунальників про відповідальність

На дахах ніжинських будинків утворилися бурульки. Комунальники застерігають містян не ходити під такими будинками – льодяні брили можуть не лише травмувати, але й вбити.

Крижана небезпека: ніжинців попереджають про бурульки над головами, а комунальників про відповідальність

Через перепади температури бурульки утворюються на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах.

Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Падаючи, вони можуть серйозно травмувати.

Міський голова Анатолій Лінник звернувся до всіх керівників підприємств та організацій міста із попередженням про особисту відповідальність за наявність бурульок на дахах будинків. Анатолій Валерійович наголосив на тому, що в місцях, де проходить пішохідна зона або ж там де передбачено скупчення людей бурульок на дахах будинків не повинно бути. Оскільки, такі природні явища становлять значну загрозу для життя людей. До того ж, міський голова зауважив на тому, що якщо підприємство не має можливості ліквідувати льодяні брили, що утворилися на дахах споруд, дану частину пішохідної зони потрібно обгородити, щоб унеможливити прохід пішоходів під небезпечною ділянкою.

Уважними слід бути під час прогулянок у парку, особливо з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом з бурульками. Тому, проходячи біля високих дерев, спершу необхідно переконатися, що немає загрози падіння снігу.

Загрозливою є ситуація поблизу під’їздів багатоповерхових будинків та при вході до торговельних майданчиків. Вірогідність травмування в цих місцях є найвищою.

В разі неможливості позбавитися від бурульок необхідно уникати небезпечних ділянок.

Джерело: nizhyn news

Джерело: Уездные новости
06.03.2018