Україна і світ

“Кримський титан” не хоче сплачувати 736,8 мільйона рублів за екологічну шкоду Армянську

"Кримський титан" не хоче сплачувати  736,8 мільйона рублів  за екологічну шкоду Армянську

Завод “Кримський титан”, на якому стався хімічний викид, має намір оскаржити рішення Росприроднагляду про стягнення 736,8 мільйона рублів (близько 300 мільйонів гривень) за екологічну шкоду Армянську.

Таку заяву зробив директор КТ Андрій Акулов під час прес-конференції у Сімферополі, передає ресурс “Крим. Реалії”.

“Щодо рішення Росприроднагляду про стягнення 736,8 мільйона рублів як плату за негативний вплив на екологію в Армянську, то ми будемо оскаржувати. Крім того, коефіцієнт, що застосовували під час розрахунків суми оплати не відповідає дійсності”, – підкреслив він.

Додамо, за інформацією в грудні 2017 року Росприроднагляд зажадав від заводу “Кримський титан” сплатити заборгованість за негативний вплив на навколишнє середовище в розмірі 736,8 мільйона рублів.

Юристи заводу, зі свого боку, стверджують, що ця вимога “не відповідає чинному законодавству та порушує права заявника у сфері підприємницької діяльності”. Відтак, вони подали позов у підконтрольний Росії арбітражний суд Криму, який 31 липня 2018 року підтвердив розрахунки Росприроднагляду.

Нагадаємо, у місті Армянську, яке розташовується в окупованому Криму неподалік від адмінмежі з Херсонською областю України, наприкінці серпня стався викид небезпечних речовин на заводі “Титанові інвестиції”. Окупаційна влада декілька днів замовчувала цю надзвичайну ситуацію. 3 вересня токсичні речовини з Армянська виявили у повітрі на Херсонщині. А 4-го числа російська влада окупованого півострова заявила про евакуацію всіх дітей з міста.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: