Кримнаш більше не працює: чому росіяни не поспішають відпочивати на окупованому півострові

Кримнаш більше не працює: чому росіяни не поспішають відпочивати на окупованому півострові

Джерело Телеканал новини «24»

Все менше росіян обирають для літнього відпочинку окупований Крим. Після того як минула ейфорія від анексії, росіяни обирають дешевші варіанти відпочинку, найчастіше – це Туреччина.
Офіційно туристичний сезон стартував на початку травня. Цьогоріч російські туроператори зафіксували падіння продажів у період травневих свят. За їхніми даними, у Крим вирушили на 38% туристів менше, ніж 2016 року, пише DW.
Прогнозується, що в період з липня по серпень кількість росіян, які поїдуть відпочивати в Крим, знизиться ще на 20-30%. Одна з головних причин втрати інтересу росіян до Криму цього року – погодні умови.
Ще один фактор – високі ціни й поганий сервіс у Криму. В результаті, відпочивальники роблять вибір убік прямих конкурентів. У випадку з півостровом – це Туреччина, куди чартерні рейси з Росії відновили у серпні минулого року.
Хоч і російська влада обіцяла, що відпочинок в Криму буде доступним, проте наразі там ціни вищі, аніж в тій же Туреччині.
Висока вартість квитків – ще одна причина, що негативно позначається на турпотоці до Криму. Бюджетні рейси є лише з Москви і Санкт-Петербурга, а з інших міст Росії вони дуже дорогі. Транспортні витрати сягають 35-40% від вартості всього турпакету.
Для приладу, щоб полетіти в Крим і назад до Росії доведеться віддати не менше 15 тисяч рублів (понад 6 тисяч гривень). А в Анталію можна залетіти за 13 тисяч рублів в обидва боки.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
18.06.2017