Україна і світ

Кричущий випадок з біометричними паспортами: жінці дали підробку та сказали ще раз заплатити

Кричущий випадок з біометричними паспортами: жінці дали підробку та сказали ще раз заплатити

Справжній скандал розгорівся в одному із Центрів надання адміністративних послуг у Києві. Річ у тім, що жінці ледь не видали підроблений біометричний паспорт, а коли все з’ясувалося, порекомендували ще раз заплатити, аби довго не чекати на новий.

Про це повідомляє ресурс Politeka.

Зазначається, що жінка не змогла отримати свій документ вчасно, оскільки в ЦНАП не змогли його персоналізувати – апарат не підтвердив технічну справність паспорта, відтак її направили вирішувати проблему до головного відділення району, але й там їй не змогли допомогти з документом.

Зрештою в ситуацію втрутився начальник відділення та відвіз киянку в іншу філію, де можна було перевірити посвідчення, але ситуація повторилася.

“Перенаправляли мене в різні відділення, потім нарешті зрозуміли, що він дійсно є бракованим. Мабуть, на комбінаті під час друку стався брак. Кажуть, ніколи з таким не стикалися. Сказали, це один раз на мільйон”, – зазначає вона.

У підсумку начальник відділення запропонував жінці заплатити триста гривень за термінову видачу нового біометричного паспорта, або писати заяву і чекати на результат. Як зауважив він, якщо діяти через скаргу, очікування може затягнутися ще на кілька місяців.

Щоб не затягувати процес, жінка вирішила доплатити за бланк, оскільки чекати ще кілька місяців у неї не було можливості.

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018