Україна і світ

“Кремлівська доповідь”: У Мінфіні США нагадали про існування засекреченої частини

"Кремлівська доповідь": У Мінфіні США нагадали про існування засекреченої частини

У засекречену частину так званої “Кремлівської доповіді” могли увійти особи, які не були представлені в оприлюдненому напередодні списку.

Про це повідомляє “РИА Новости”.

Сьогодні, 30 січня, Міністерство фінансів США представило в Конгресі так звану “кремлівську доповідь”. Це список російських посадових осіб, політиків і олігархів з аналізом їхніх зв’язків з президентом Володимиром Путіним і правлячою елітою. Загалом до списку потрапили 210 імен – 114 чиновників і 96 бізнесменів.

Зазначається, що “кремлівська доповідь” не є списком тих, проти кого введені санкції, однак, обмеження проти них можуть бути введені пізніше.

Згідно з прес-релізом мінфіну США, у засекречену частину списку можуть бути внесені додаткові імена, які не увійшли до основного оприлюдненого списку. Ці люди “можуть займати у Російській Федерації посади нижчі за тих, хто включений в опубліковану частину доповіді, або мати статки менше 1 мільярда доларів”.

“Міністерство фінансів в засекреченій частині цієї доповіді надає додаткову інформацію. У неї можуть бути включені особи, яких немає в незасекреченій доповіді”, – йдеться в документі.

Нагадаємо, віце-прем’єри Росії Аркадій Дворкович та Дмитро Рогозін обурені тим, що потрапили до “кремлівського списку”, який оприлюднили США.

Джерело Телеканал новини «24»
30.01.2018

Facebook
Close