Місто і регіон

Крадуть бітум, забруднюючи Ніжинську землю. ФОТО | Ніжин

Проїжджаючи через територію колишнього КП «Шляховик» можна побачити сліди того, як з котловану, який було вирито на місці бітумного сховища колишнього комунального підприємства, невідомі відкачували смолу. Подібний факт вже був зафіксований в тому році депутатом Чернігівської обласної ради Сергієм Охоньком. Тоді він проінформував міську владу та правоохоронні органи. В цьому році ситуація повторюється.
Зараз територія КП «Шляховик» підпорядковується КП «ВУКГ». Раніше там збиралися відкрити своєрідний реабілітаційний центр для бездомних тварин. На це навіть кошти у міському бюджеті було заплановано, проте, далі справа не пішла, адже місце не відповідало санітарним умовам. Зараз призначення цієї будівлі перепрофільоване там буде прийом збирання вторсировини. Нині ж цікавим є і той факт, що ні на нарадах, ні на засіданнях виконавчого комітету питання крадіжки смоли не піднімалося.
Тож, будемо слідкувати: чи відреагує влада на подібні порушення і встановить контроль над справою, аби та не повторилась. Та головне,чи будуть знайдені крадії, адже безкарність це основна біда нашої держави.

Марина Волинець

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
01.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook