Україна і світ

Кожна п’ята справа НАБУ стосується держпідприємств, – Ситник

Кожна п’ята справа НАБУ стосується держпідприємств, – Ситник

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник пояснив від чого залежить політична воля більшості депутатів у парламенті і переконаний, що голосування за законопроект про Антикорупційний суд покаже бажання нардепів завершити антикорупційну реформу.

Про це Ситник заявив в прямому ефірі 24 Каналу.

Директор НАБУ зауважив, що неспроста кожна п’ята справа, яку розслідує НАБУ стосується державного підприємства.

Великого державного підприємства, з якого щороку виводиться до мільярда гривень. Куди ці кошти йдуть? Ці кошти йдуть на фінансування політичної корупції, на утримання політичних фракцій і партій. Тому, думаю, мало хто на сьогодні вірить, що кожен окремий депутат голосує так, як вважає за потрібне,
– зазначив Артем Ситник.

За його словами, більшість нардепів у парламенті голосують фракційно, а “результати голосування роблять фактично декілька осіб, які контролюють фракцію”.

Мені здається, що тут питання не до конкретного члена парламенту, а питання до тих, хто реально має контроль у парламенті і реально може забезпечити це голосування (голосування за законопроект про Антикорупційний суд, – ред.),
– наголосив директор НАБУ.

На його переконання, це голосування стане своєрідним лакмусовим папірцем на наявність політичної волі щодо завершення антикорупційної реформи.

Щоправда, конкретної відповіді на питання, скільки його потенційних “клієнтів” зараз сидить у парламенті, Ситник уник.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close