Місто і регіон

Кошти на “колесах”: ніжинським перевізникам нарешті відшкодували пільгове перевезення | Ніжин

13 квітня, на черговому засіданні виконкому затвердили проект рішення «Про відшкодування коштів перевізникам за пільгове перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування в місті Ніжині». Цим рішенням було затверджено компенсаційні витрати за січень та лютий місяць 2017 року. Загальна місячна сума відшкодування – 200 тисяч.

Суму мають розділити, згідно розрахунків, поміж трьома перевізниками:  «ГраАль», «Пассервіс», «Омнібус Н». Четвертий –  ФОП «Супруненко», працює на єдиному податку, і не веде книгу обліку розрахункових операцій з реєстрації проданих квитків, тому йому відшкодувань немає.

Нагадаємо, що минулого засідання виконкому теж виносився даний проект рішення на затвердження, але підтримки не отримав, оскільки не було підтвердження від податкової інспекції. Сьогодні ж, про повноту обліку доходів, сплату податків до бюджету даних перевізників та правильність здачі їхнього  звіту засвідчив  Шовкун Сергій Іванович – перший заступник начальника Ніжинської ОДПІ. Рішення пройшло. Тепер на ніжинців чекає громадське обговорення з приводу збільшення вартості проїзду  громадському транспорті. Обговорення мають відбутися на наступному тижні.

 

Нежатин

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close