Місто і регіон

Кошти Держфонду підуть на онкодиспансер та школи

Міжвідомча комісія Мінрегіону погодила області 39 проектів, які цьогоріч реалізовуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в сумі понад 101 мільйон гривень. Всього ж на розгляд комісії подавали 41 проект. Про це йдеться на сайті Чернігівської ОДА. Кошти Держфонду підуть на онкодиспансер та школи

Незатверджений залишок коштів наразі складає 11,5 мільйона гривень. Тож найближчим часом об’єкти будуть подані на погодження на чергове засідання Міжвідомчої комісії.

Кошти ДФРР планують використати переважно на енергоефективні заходи в закладах освіти та охорони здоров’я. Крім того, 40 мільйонів гривень затвердили на закупівлю медичного лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення обласного онкологічного диспансеру. При цьому 4,4 мільйона гривень — співфінансування з обласного бюджету.

Щодо розвитку Нового освітнього простору — в області визначено 10 опорних загальноосвітніх навчальних закладів. Серед пріоритетних — Ріпкинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

У Чернігівській ЗОШ № 3 у 2016 році проведено ремонтні роботи на суму понад 862 тисячі гривень та на 211,5 тисячі гривень придбано комп’ютерне обладнання.

Для Ріпкинської школи минулоріч придбано обладнання для кабінетів з природничо-математичних дисциплін на суму понад 1,3 мільйона гривень, шкільний автобус (майже 1,4 мільйона гривень), проведено заміну вікон та дверей, ремонт їдальні (768 тисяч гривень). Цього року Державною міжвідомчою комісією затверджено проект капітального ремонту покрівлі школи на суму майже 2,4 мільйона гривень.

Понад 1,1 мільйона гривень з державного фонду регіонального розвитку передбачено для проведення ремонтних робіт в Борзнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Христини Алчевської та більше 557 тисяч гривень — у Городнянській районній гімназії. Понад 4 мільйона гривень субвенції з держбюджету розподілено для Прилуцької гімназії № 1 ім. Георгія Вороного та 680 тисяч гривень — для Сосницької гімназії імені О.П. Довженка.

На реконструкцію та капітальний ремонт в інших закладах планується залучення коштів місцевих бюджетів та інших не заборонених законодавством коштів. [metaslider id=71402]

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook