Україна і світ

Конфлікт на Донбасі не будуть “заморожувати”, – екс-депутат Держдуми

Конфлікт на Донбасі не будуть "заморожувати", – екс-депутат Держдуми

Ситуація у фейкових “ЛДНР” вже давно нестабільна, бойовики думають про власне виживання.

Таку думку висловив екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов, пише “Укрінформ”.

“Щодо замороженого конфлікту – якщо ми подивимось на велику статистику різноманітних військових конфліктів у світі, то побачимо, що фактично жодної передумови для того, щоб війна на сході України перетворилась на заморожений конфлікт, немає”, – зазначив Пономарьов.

За словами політика, у зоні АТО нема релігійної чи мовної різниці, немає етнічної різниці між окупованими територіями і рештою України. І немає нічого, що б відділяло Донбас від решти України, окрім фактору зовнішнього впливу. Якщо цього впливу не буде – війна на Донбасі закінчиться автоматично.

Він (конфлікт, – “24”) не може там зберегтися, тому що для цього немає ніяких довготермінових передумов. Ба більше, немає і кордону між територією так званих “ДНР” та “ЛНР” і рештою територією країни. Кордон з’явився випадково – це лінія воєнного протистояння, до якого встигли дійти,
– пояснив він.

Ілля Пономарьов додав, що усіх ідейників на Донбасі, фактично, перестріляли, тож “у цьому сенсі можливостей повернути окуповані території Україні – це достатньо багато.

“Ніхто їх (“ЛДНР”, – “24”) утримувати довготерміново не буде. І це ще один фактор того, що я абсолютно переконаний – цей конфлікт замороженим не буде”, – переконаний екс-депутат Держдуми РФ

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close