Новини Чернігова

Комунальний апокаліпсис на Шерстянці

Управління ЖКГ Чернігівської міської ради оприлюднило пост «про сумне» ТОВ «Майас Сілтумс» , що обслуговує будинки в мікрорайоні Шерстянка.

«Проблемою району Шерстянка є не застаріле житло або невеличкі статки мешканців. Найбільшою проблемою залишається викривлена свідомість мешканців багатоповерхівок цього району. На жаль, люди так і не усвідомили, що вони і лише вони є власниками своїх будинків! Тобто самі мешканці відповідають за стан будинків, за чистоту у під’їздах, за справність будинкових мереж тощо».

Коли ми прийняли на обслуговування будинки 2 і 4 по вулиці Дніпровська, стан дахів цих будинків був просто жахливим. Відпрацювали непогано – зробили все, що тільки можна було зробити, привели дахи до ладу, відремонтували дощову каналізацію і сподівались, що після ремонту дахи служитимуть хоча б років зо п’ять…

Менше ніж через місяць розпочалися проблеми. І не тому, що хлопці погано виконали свою роботу. Як показало обстеження, дощові каналізації просто позабивали пляшками з-під пива, горілки та води, перетворивши дахи на басейни. Просте запитання: НАВІЩО?», – йдеться в пості.

Публікація вже викликала жваве обговорення серед чернігівців.

Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова
07.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook