Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Компанія Xiaomi презентувала дитячий комп’ютер, який відповідає на популярні дитячі запитання

Компанія Xiaomi презентувала дитячий комп'ютер, який відповідає на популярні дитячі запитання

Декілька років тому китайська компанія Xiaomi презентувала “розумний” годинник для дітей – Mi Bunny. Він був призначений не лише для розваг малечі, але й для батьків, які отримали змогу піклуватися про своїх дітей. Саме ця концепція в 2018 році стала основою дитячого комп’ютера Xiaomi XiaoXun, з яким можна заспівати караоке або запитати у нього про всі ті незліченні “чому?”.

Про це повідомляє Tokar.

Пристрій має 7-дюймовий дисплей роздільною здатністю 1024 × 600 точок із режимом захисту зору, 4-ядерний процесор із частотою 1,2 ГГц, камеру, що підтримує запис Full HD-відео, акумулятор ємністю 4000 мАг, якого вистачить на 19 годин у режимі очікування. Та працює під операційною системою – Android 6.0.

Це сенсорний ґаджет без клавіатури. Моноблок із анімованими очима із легкістю може відповісти на найпопулярніші запитання дитини: “чому трава зелена?” або “чому небо блакитне?”.

Компанія Xiaomi презентувала дитячий комп'ютер, який відповідає на популярні дитячі запитання
Дитячий комп’ютер від Xiaomi

Окрім цього, в пам’яті Xiaomi XiaoXun є понад 3 мільйона різних історій та казок, 50 тисяч діалогів англійською та китайською мовами, 2 тисячі навчальних вправ із можливістю завантажувати навчальні програми. Також є караоке на 10 тисяч пісень. А завдяки вбудованій камері ви можете записати ваші з дитиною співи дуетом.

Ще одна функція нового девайсу – відеозв’язок. Також пристрій підтримує інтеграцію з популярними в Китаї месенджерами QQ, WeChat тощо.

Щоб почати випуск XiaoXun, компанія хотіла зібрати 63 тисячі доларів(понад 1,5 мільйона гривень). Але ідея настільки сподобалася користувачам, що зараз на рахунку виробника вже 357 тисяч доларів (понад 9 мільйонів гривень). Замовити комп’ютер можна за ціною всього 111 доларів (близько 2800 гривень).

Джерело Телеканал новини «24»
15.04.2018