Компанія LG офіційно представила покращену версію свого відомого флагмана G6+

Компанія LG офіційно представила покращену версію свого відомого флагмана G6+

Джерело Телеканал новини «24»

Компанія LG представила покращену версію свого флагмана, а також оголосила про запуск злегка спрощеної модифікації смартфона LG G6+.
Новинка повністю повторює майже усі параметри старого смартфону, різниця лише пам’яті, комплектації та у кольорах корпусу.
Покращена версія LG G6+ має 128 ГБ вбудованої пам’яті, а також у комплекті доступна модель із бездротовою зарядкою. В комплект смартфону також додали навушники B&OPlay.
Новий LG G6+ тепер доступний у трьох нових кольорах: Optical Marine Blue, Optical Terra Gold і Optical Astro Black. Вони, судячи з картинок, здаються більш насиченішими, ніж у старій у старій версії.

Кольорова гама LG G6+
У спрощеній версії відомого смартфону стало менше пам’яті – 32 ГБ і також додалось два нових кольори: Marine Blue і Terra Gold.
Два нових смартфони мають надійдуть в магазини в липні, однак їх вартість поки невідома. Коли смартфон можна буде купити в Україні та скільки вартуватимуть ля українців – теж не розголошується. Однак зазначимо, що оригінальний LG G6 можна купити за 21 999 гривень.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
19.06.2017