Україна і світ

Компанії-управителю офісів холдингу “Вести” погрожують озброєні люди

Компанії-управителю офісів холдингу "Вести" погрожують озброєні люди

Невідомі люди в масках та зі зброєю погрожують представникам компанії-управителя, яким 8 лютого було передано в управління три поверхи бізнес-центру “Гуллівер”. На цих поверхах розташовані офіси медіахолдингу “Вести”.

Про це повідомляє Агентство з розшуку менеджменту активів (АРМА).

Зазначимо, що у четвер, 8 лютого, силовики заблокували редакцію газети “Вести”. Усе тому, що заарештовані 31, 32 і 33 поверхи “Гулівера”, які займає медіа-холдинг, судовим рішенням передано АРМА, а ті передали нерухомість під управління керуючій компанії.

“Невстановлені особи в масках та озброєні холодною зброєю, кийками та помповими рушницями погрожують представникам компанії-управителя, яким сьогодні було передано в управління три поверхи бізнес-центру “Гуллівер”, – мовиться у повідомленні Агентства.

Там також наголосили, що наразі єдиним законним володільцем зазначених приміщень є компанія-управитель на підставі договору управління майном.

“Відповідно, всі перешкоди такому управлінню є незаконними та порушують як права компанії-управителя, так і зазначене рішення слідчого судді, що є кримінально караним діянням”, – зазначили в АРМА.

Там додали, що про загрозу вже повідомлено до правоохоронних органів.

“Вести” – українська російськомовна газета, а також однойменні радіо та інтернет-видання. Холдинг формально належав Ігорю Гужві, він його розбудовував на кредитні гроші. Проте походження цих грошей залишається нез’ясованим. Наприкінці 2014 року у ЗМІ з’явилась версія про те, що холдинг фінансує екс-міністр доходів та зборів Олександр Клименко.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close