Україна і світ

Колишня заступниця Авакова Анастасія Дєєва влаштувалася на роботу в ООН

Колишня заступниця Авакова Анастасія Дєєва влаштувалася на роботу в ООН

Після того як Анастасія Дєєва – колишня заступниця міністра внутрішніх справ, покинула свою посаду, вона влаштувалася на роботу в ООН.

Нагадаємо, 27 грудня 2017 року Кабмін прийняв відставку Анастасії Дєєвої з посади заступниці міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції.

Відтепер вона національний координатор у кампанії HeForShe ООН-Жінки. Це рух за солідарність та рівність статей. Про це сама Анастасія Дєєва написала на своїй сторінці.

“Я так схвильована та пишаюся тим, що почала цей проект з дивною командою UN Women Ukraine! Якщо ми перестанемо визначати один одного тим, ким ми не є, і починаємо визначати себе тим, ким ми є, – ми все можемо бути вільніше, і це те, чим займається HeForShe. Мова про свободу”, – написала Дєєва.

Анастасію Дєєву було призначено заступницею міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції 26 жовтня 2016 року. За словами тодішнього радника МВС Антона Геращенка, вона мала допомогти міністру “своїми знаннями, досвідом і чарівністю”. Згодом через призначення Дєєвої в Україні розгорівся скандал – багатьом не подобався її вік (на той час 24 роки). Також масла у вогонь підлили і пікантні фото, що потрапили до мережі. Крім того, з’ясувалося, що Дєєва почала працювати в МВС без відповідного конкурсу.

Джерело Телеканал новини «24»
26.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close