Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Коли підвищать мінімальну зарплату

Рішення щодо підвищення мінімальної заробітної плати буде розглянуте після отримання аналізу економічної ситуації Кабінетом міністрів за результатами 1 кварталу 2018 року.

Коли підвищать мінімальну зарплату

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі передачі Свобода Слова на ICTV.

– Резерви та підстави для підвищення мінімальної заробітної плати є вже сьогодні. Я вважаю, що це буде політичне рішення. Якщо воно буде прийняте, воно буде схвалене Кабінетом міністрів втілене у відповідний законопроект змін до державного бюджету і подане у Верховну Раду, – сказав він.

Рева зазначив, що поки результатів немає.

– Поки що таких результатів по 1 кварталу немає, тому що дані офіційної статистики будуть трохи пізніше. Коли ми їх отримаємо в повному обсязі, тоді ми його розглянемо і буде прийнято відповідне рішення, – додав він.

До слова, за даними Держстату, реальна зарплата в Україні в січні 2018 року збільшилася на 12,3%., порівняно з 2017 роком. Водночас ця цифра менша на 13,4% за показник грудня 2017 року.

У середньому за годину роботи українці отримують 53 гривні. Найвищий рівень погодинної оплати – у Києві, а найнижчий – у Чернігівській області.

Джерело ФАКТИ. ICTV
16.04.2018