Місто і регіон

Коли йшов на посаду директора – обіцяли допомагати, наразі, маю про це вмовляти – О. Драчук | Ніжин

На засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету, що відбулось 28 квітня піднімалось питання штатного розпису Ніжинського будинку культури. Зініціював його, власне, сам директор Олег Драчук. За його словами, аби будинок культури працював достойно і на рівні необхідно виділити кошт з бюджету на такі посади як: звукорежисер, художник по світлу та костюмер. Адже близько 1000 костюмів потребують необхідного догляду, апаратура, як світлова так і звукова булла придбана нещодавно, і нею повинні управляти спеціалісти – від цього залежить якість проведення заходів.

У коментар на своє зауваження директор почув: «Ви маєте заробляти кошти і за їх рахунок утримувати штатні одиниці. Ви ж не можете, навіть, оплатити електроенергію.»

«Це в планах, але не сьогодні. Я тільки прийшов на нову посаду і дуже багато питань треба вирішити з вашої допомоги. За електроенергію ми змогли відшкодувати, отримавши кошти від проведення трьох концертів зірок української естради. Раніше такого не було. Це гарний початок. Коли проходив конкурс на посаду директора, я обіцяв що зроблю мною заплановані речі і втілю в реальність ідеї. Мені обіцяли в цьому допомогти, а зараз я стикаюсь з труднощами, коли про допомогу треба вмовляти. Спочатку я просив збільшити штат на 8 одиниць, тепер прошу хоча б про трьох»,- зазначив директор.

Депутати попросили надати їм калькуляцію розрахунків будинку культури, що і представив начальник управління культури Валерій Примаченко.

Члени комісії, в свою чергу зауважили, що не все залежить від них. Фінансовий відділ має опрацювати це питання, адже бюджет вже розрахований. Аби виділити зарплату в 30 000 грн. на нові посади, їх треба звідкись перекнути. Тож запропонували скласти проект рішення,. Враховуючи і прописуючи всі нюанси, узгодити його з фінансовим відділом, і тоді, вже на комісіях, а потім на сесії депутати зможуть прийняти рішення.

Пропозиція від Юрія Хоменка була збільшити орендну плату за використання приміщень БК з нинішніх 284 гривень  до близько 1000 грн., адже культура має йти паралельно з економікою. Олег Драчук зауважив, що вже підняв це питання.

Марина Волинець

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!