Місто і регіон

Коли чекати пенсію в 3000 гривень? | Ніжин

Як ми вже не раз писали, восени влада обіцяє масштабне підвищення пенсій. Втім, деякі пенсіонери налаштовані досить критично: вони побоюються, що розмір виплат може вирости зовсім не так значно, як обіцяють в уряді.
Про те, наскільки відчутним буде збільшення пенсій, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі одного з українських телеканалів посперечався з пенсіонером, що знаходився в студії.
Глава уряду поцікавився, яку пенсію отримує чоловік. Той відповів, що його доходи помітно знизилися після того як влада ввела обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів. Тому, якщо раніше розмір пенсії становив 2600 грн., То тепер пенсіонер отримує лише 1900 грн. На наступне питання прем’єра – про трудовий стаж – чоловік відповів, що пропрацював 42 роки.
Володимир Гройсман обнадіяв свого співрозмовника, пообіцявши, що з 1 жовтня утримання з виплат працюючих пенсіонерів будуть скасовані. Крім того, прем’єр нагадав і про прийдешнє підвищення.
– При вашому стажі, я думаю, пенсія у вас буде не 1900 грн., А близько 3000 грн., – заявив глава уряду.
Так все-таки, «обіцяти» або «одружитися»? Відповідь на це питання кожен з пенсіонерів дізнається вже через кілька місяців, отримавши нову, підвищену пенсію. [metaslider id=71402] Джерело: Нежатин
17.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close