Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Киян попередили: за комунальні борги заберуть субсидію

Боржники за компослуги платитимуть штрафи і втратять право на субсидію, заявили у Київводоканалі.

Киян попередили: за комунальні борги заберуть субсидію

Жителі Києва, що мають заборгованості зі сплати послуг із водопостачання, з 1 січня 2019 року платитимуть штраф у розмірі 0,01% від суми боргу за кожен день прострочення платежу, а також втратять право на отримання субсидій, повідомив директор розрахункового департаменту ПАТ Акціонерна компанія Київводоканал Валерій Люлин.

– Новий закон Про житлово-комунальні послуги (вступає у силу 10 червня. – Ред.) впроваджує застосування штрафу й пені при несплаті за житлово-комунальні послуги. Ця норма набуде чинності з нового року. Крім того, наявність заборгованості за два місяці позбавляє права на отримання субсидій. Новий закон також надає нам право проводити відключення, – сказав він на прес-конференції у четвер, пише Інтерфакс-Україна.

Люлин додав, що кияни мають півроку на сплату боргів або укладення договорів про їх реструктуризацію, щоб уникнути штрафних санкцій.

До слова, тарифи на комунальні послуги в Україні – природний газ, гарячу воду, опалення та електроенергію – протягом наступних трьох років будуть зростати.

Джерело ФАКТИ. ICTV
17.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ