Україна і світ

Кількість загиблих від тайфуну на Філіппінах зросла, а сама стихія почала рухатись у бік Китаю

Кількість загиблих від тайфуну на Філіппінах зросла, а сама стихія почала рухатись у бік Китаю

На Філіппінах вирує тайфун “Мангхут”. Через його руйнівні наслідки кількість жертв продовжує зростати. Їх вже 25.

Про це повідомляє влада країни, передає Rai News. 

Нагадаємо, раніше 24 канал повідомляв, що у зв’язку із наближенням тайфуну “Мангхут”, тисячі мешканців Півночі Філіппін було евакуйовано. Крім цього, закрили чимало шкіл і підготували людей для участі в рятувальних операціях. Як зазначалося, швидкість вітру у епіцентрі стихії сягає 150-ти кілометрів за годину. Після того, як на Півночі Філіппін пронісся тайфун “Мангхут”, цю територію охопили сильні зливи та шалені вітри. 

Тайфун “Мангхут” рухається на захід, у бік Китаю. І, за попередніми даними, може досягти Гонконгу вже 16 вересня по обіді. У китайській столиці через наближення стихії закрили низку установ та скасували понад вісім сотень авіарейсів.

Тим часом на Філіппінах борються із наслідками негоди. За словами рятувальників, більшість людей загинули через зсуви ґрунту, які спровокував тайфун. Аби уникнути жертв, не допомогла навіть завчасна евакуація мешканців, яку влаштувала влада.

“Мангхут” став найпотужнішим ураганом за минулий рік. Максимальна швидкість вітру в епіцентрі стихії сягала майже 300 кілометрів на годину. Синоптики тим часом застерігають: сильні дощі у регіоні, яким пройшлась стихія, поки не припиняться. І можуть викликати нові зсуви, а отже – призвести до нових смертей.

Тайфун щойно пройшовся нашою країною. Тож багато хто зголосився бути волонтером, аби хоч якось зменшити шкоду, якої наробила тут ця стихія,
– сказав волонтер Піві Кантеро.  

Відео: тайфун “Мангхут” на Філіппінах

 

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: