Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Київ паралізували 9-бальні затори (КАРТА)

Рівень вечірніх заторів у Києві досяг 9 балів. Рух ускладнено в центрі столиці, особливо в районі станцій метро Дружби народів, Олімпійська, Університет, Театральна, Золоті ворота, Контрактова площа, Поштова площа.

Київ паралізували 9-бальні затори (КАРТА)

Про це повідомляє сервісу Google-карти.

Затори на проспектах Перемоги (від центру і до цирку в обидві сторони), Голосіївському, Воздухофлотському, Степана Бандери, вулицях Велика Житомирська, В’ячеслава Чорновола, від Севастопольської площі до метро Шулявська, Богдана Хмельницького, Володимирська, бульварах Лесі Українки (в обидві сторони) і Дружби Народів (у бік Печерського мосту), на Подолі (всі вулиці, які перетинають Нижній Вал і нижній Вал), Велика Васильківська і всіх прилеглих до них вулицях.

Затори утворилися на проспекті Валерія Лобановського в бік Севастопольської площі, на вулицях Січових Стрільців, Набережно-Хрещатицькій, Набережно-Лугової, Кільцевій дорозі, Олени Теліги, проспекті Миколи Бажана (у бік Борисполя), Броварському проспекті (в бік Броварів) і вулиці Саперна Слобідська (у бік Південного мосту) та інших.

Також ускладнено рух на Південному, Північному та Метро мостах.

Київ паралізували 9-бальні затори (КАРТА)

Джерело ФАКТИ. ICTV
18.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ