Місто і регіон

Керівником Ніжинської місцевої прокуратури проінформовано населення про результати діяльності прокуратури

Керівником Ніжинської місцевої прокуратури проінформовано населення про результати діяльності прокуратуриСтаттею 6 Закону України «Про прокуратуру» передбачено, що керівники регіональних та місцевих прокуратур на відкритому пленарному засіданні відповідної ради, на яке запрошуються представники засобів масової інформації, не менше як двічі на рік інформують населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці про результати діяльності на цій території шляхом надання узагальнення статистичних та аналітичних даних.

З метою виконання вказаних вимог Закону, керівником Ніжинської місцевої прокуратури Герасименко Павлом 06.12.2017 на пленарному засіданні Ніжинської міської ради проінформовано про діяльність Ніжинської місцевої прокуратури на території м. Ніжина протягом січня-листопада 2017 року.

Під час виступу присутні отримали змістовну інформацію про досягнення в роботі Ніжинської місцевої прокуратури, а також відповіді та роз’яснення на порушені перед керівником місцевої прокуратури актуальні для регіону питання.

Джерело: Уездные новости
06.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook