Місто і регіон

Керівник ДКП «Комунальний ринок» збирається до СБУ | Ніжин

Директор ДКП «Комунальний ринок» Анатолій Вершняк сьогодні, 23 березня, на засіданні виконавчого комітету зробив усну гучну заяву, звернувшись до присутніх: «Всі ви знаєте, що навколо нашого підприємства почалися деякі політичні дебати, які вигідні деяким політичним силам. Ми не хочемо встрявати і бути заручниками отримання балів деякими політсилами, які на даний час підбурюють підприємців до актів непокори, це я офіційно заявляю. Зокрема, представник «Укропу» Галата, який на останньому засіданні сказав підприємцям, дослівно – Ви будь ласка, страйкуйте, ми вас підтримаємо! Хочу на даному питанні зробити акцент, вчора після засіданні комісії, з колективом повністю був прослуханий аудіо запис сказаного депутатом. Ми вважаємо, що на даний час це ідея виглядає як погроза на керівника підприємства  та його працюючих, тому що: перше – коли даний депутат прямо на засіданні сесії називає нашого президента, якого ми з вами обрали – свинею, то ми не знаємо на даний час, хто для нього такий керівник комунального ринку, хоча у нас є кодекс депутата міської ради, який затверджений, прийнятий, і (Вершняк показав пальцем, ніби зімітував постріл. “Натякнувши”, що таке йому показував Галата на засіданні вчорашньої комісії)… Доводжу до всіх членів виконавчого комітету, преси, що після засідання виконкому ми всі разом йдемо в Службу Безпеки України писати заяву… Йде пряма погроза життю керівника, життю працівникам підприємства і всім остальним…»

Читати по темі: Підприємці ніжинського комунального ринку готові до страйку?

Міський голова Анатолій Лінник після емоційного виступу керівника комринку зазначив, що дане питання потрібно вивчати та давати правову оцінку таким закликам. «Якщо робота керівника комусь не подобається, то нехай читає контракт, який є типовим… В мене була зустріч з ініціативною групою підприємців. Їм було запропоновано дочекатися звіту комунального підприємства в квітні.
Потрібно прийти заслухати показники, роботу, досягнення, і тоді ставити запитання. Потім за результатами дати оцінку задовільна робота чи ні, і приймати рішення. Тому “махновщина” тут не повинна бути, і такі форми у висловах , які почули – неприпустимі на мою думку. Потрібно все робити послідовно і чітко. Є протокольні рекомендації комісії з житлово-комунальних питань, завтра розглянуть це питання на комісії по законності, яка теж надасть свої рекомендації. А далі звіт, та дії. Чіткі і правильні», – йшлося у словах мера.
«На мою думку, чому діють так окремі люди,  загалом підприємці, таким чином: більш всього, що на даному підприємстві створилася ситуація, яка й вилилась у наступне. Що стосується Галати, то вам (звернувся до Вершняка) потрібно з’їздити туди, де він був, і тоді побачите, які у вас будуть реакції. По-третє, не розумію, яким чином тут можемо вам допомогти. Ви прийшли отримати якусь допомогу, але не запросили другу сторону. Ви зараз висловлюєте претензії, але друга сторона не може відповісти. Коли проводяться звіти, то потрібно мабуть брати до ваги і ту думку людей, які працюють на тих комунальних підприємствах, я маю на увазі не обслуговуючий колектив, а підприємців, які там працюють»,– підсумував член виконкому Юрій Римський.

P/S: наразі, за словами А. Вершняка, заява ще ненаписана. “Цим питанням займається юридичний відділ.”-, зазначив він.


Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!