Україна і світ

Керівництво Москви давно готувалося до окупації Криму – Василь Овчарук

Керівництво Москви давно готувалося до окупації Криму – Василь Овчарук

Лідер Кримської організації Конгресу Українських націоналістів, кримчанин Василь Овчарук переконаний, що керівництво Москви давно планувало і готувало окупацію Криму.

Про це він зазначив в інтерв’ю “Крим. Реалії”.

Весною 2014 року він оголосив про те, що незгодний з російською окупацією. Чоловік виходив на акції протесту, чергував біля заблокованих українських військових частин.

Все було в руках ФСБ, і, якщо їм щось треба зробити, вони могли це зробити буквально в стислі терміни. Вони здійснювали провокації, все готували для того, щоб Крим окупувати,
– зазначив Овчарук.

За його словами, окупанти, побачивши, що “Україна при Януковичі ослабла”, вирішили забрати не лише Крим, а й всю східну частину до Дніпра.

“Ми протестували проти русифікації, проти несправедливості, яка була, адже одіозні кримські чиновники де-юре були громадянами України, представляли Україну, але по суті були противниками України, жили за її кошт і водночас готували цей переворот, що стався. Були лукаві люди, які чекали моменту, коли бити нам у спину, тут нічого дивного немає”, – зазначив Овчарук.

Чоловік був змушений переїхати на материкову частину Україну через постійні погрози та небезпеку, яка йшла від окупантів.

До слова, в анексованому Криму, а саме в Сімферополі, продаються сувеніри з українською символікою. Зокрема, товари яскраво розфарбовані у кольори українського національного прапора.

Джерело Телеканал новини «24»
01.02.2018

Facebook
Close