Україна і світ

Катастрофа Ан-148: оприлюднено запис намагань диспетчерів зв’язатися з літаком

Катастрофа Ан-148: оприлюднено запис намагань диспетчерів зв'язатися з літаком

У мережі з’явився запис перемовин, на якому чутно як співробітники управління повітряними польотами намагалися зв’язатися з літаком Ан-148, що зазнав катастрофи у Пдімосков’ї.

Відповідний запис розмістив сайт LiveATC, який транслює переговори авіадиспетчерів по всьому світу.

Тут, зокрема, чути, як авіадиспетчери повідомляють один одному, що не можуть вийти на зв’язок з пасажирським лайнером “Саратовских авіаліній” Ан-148, який вилетів з аеропорту “Домодєдово” та виконував рейс 6W703 Москва – Орськ (Оренбурзька область).

На 29-ій хвилині один із диспетчерів говорить, що цей літак не відповідає. На моменті 29:46 чутно, як він закликає вийти пілотів цього лайнера на зв’язок.

“703-й, він нам не відповідає. Саратов-703, відповідай (нерозбірливо)! Саратов-703, відповідай! В курсі, що Саратов-703, Москва кличе та кличе?”, – каже у записі один із диспетчерів.

Додамо, що після цього його інший колега на 30:15 хвилин зазначає: “703, дайте відповідь Шереметьєво!”

Нагадаємо, 11 лютого літак компанії “Саратовські авіалінії” Ан-148 зник з радарів одразу після вильоту з московського аеропорту “Домодєдово”. Прямував він до Орська та впав буквально через декілька хвилин після вильоту.

За попередніми даними, на борту літака були 71 людини, з яких 6 – екіпаж авіасудна. Рятувальники, які прибули на місце катастрофи, виявили рештки кількох тіл. Повідомляється, що ніхто з тих, хто перебував на борту, не вижив.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close