Місто і регіон

Карти «Приватбанку» не працюватимуть одну ніч

Карти «Приватбанку» не працюватимуть одну ніч

Державний «Приватбанк» запланував перехід на нову версію систем управління базами даних процесингу, в зв'язку з чим оголосив про планову технологічну паузу процесингу в ніч з 13 жовтня на 14 жовтня 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Як зазначили в банку, в рамках процесу міграції на нову версію СУБД всі операції з платіжними картами банку будуть припинені з півночі до 4 ранку, а подальша стабілізація роботи може тривати до 8 години ранку неділі 14 жовтня.

«Технологічні роботи будуть проведені в нічний час, коли навантаження мінімальне і більшість клієнтів не проводять активних операцій. Також аналогічний „тайм-аут“ візьмуть банкомати, термінали самообслуговування і торгові термінали банку», — говориться в повідомленні.

«Ми приносимо клієнтам вибачення за можливі незручності, але ця робота необхідна для того, щоб ще швидше обробляти все більшу кількість безготівкових платежів клієнтів», — відзначає прес-служба банку.

Зазначається, що оновлення програмно-технічних комплексів процесингу дозволить «Приватбанку» поліпшити роботу процесингу за рахунок оновлення та встановлення більш продуктивних технологій.

Джерело: Економічна правда

Джерело: Уездные новости
12.10.2018

ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: