Україна і світ

Кардіо та силові вправи: у чому різниця

Кардіо та силові вправи: у чому різниця

Силові та кардіо вправи дуже корисні для тіла, а відрізняються вони джерелом енергії, яке використовується організмом.

Аеробні вправи або ж кардіо вправи дуже корисні для серця та судин, адже тут використовуються таке джерело енергії як кисень, передає “Живи активно”.

Кардіо вправи: біг на довгі дистанції, швидка ходьба, плавання, їзда на велосипеді або заняття на велотренажері, аеробіка.

Користь кардіо вправ: 
 підвищують загальну витривалість організму;
– запобігають розвитку серцево-судинних захворювань;
– допомагають очистити організм від шлаків.

via GIPHY

Силові вправи – це короткочасні інтенсивні тренування (8-12 секунд), під час яких організм відчуває нестачу кисню, тож вправи виконуються за рахунок запасів енергії у м’язах.

Анаеробні (силові) навантаження – це: важка атлетика, спринтерський біг (до 30 секунд), підняття великої ваги з короткими підходами, швидке подолання крутих підйомів, інтервальні тренування ізометричні вправи та будь-яка інша активність, поєднана зі швидкими та інтенсивними фізичними навантаженнями.

Користь силових вправ:
– зміцнюють мускулатуру;
– поліпшують функції серця і легень;
– сприяють виведенню токсинів;
– збільшують витривалість організму.

Фахівці рекомендують поєднувати ці види вправ. Можна робити протягом 20 хвилин кардіо вправи і протягом 10 хвилин – силові. Такі тренування бажано робити щонайменше 5 разів на тиждень. Як поєднувати спорт з роботою правильно – читайте за посиланням.

via GIPHY

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: