Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

“Карають не за Україну”: У Росії назвали “справжню” причину нових санкцій США

"Карають не за Україну": У Росії назвали "справжню" причину нових санкцій США

Останні санкції США проти Росії були введені не через ситуацію в Україні чи Сирії, а просто через присутність Російської Федерації на міжнародній арені.

Про це заявила офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова, передає “РИА Новости”.

За її словами, таким чином, Захід показує свою ворожу і принципову позицію, а нові санкції США проти Росії “взагалі не мають прив’язки хоча б до якихось реалій”.

Якщо раніше нам говорили про те, що нас карають за Україну, то тепер формулювання змінилися просто кардинально. Нас карають в принципі за те, що ми є на міжнародній арені. Ось саме так і сформульовані попередні санкції – за роль Росії у міжнародних справах. Все,
– заявила Захарова.

Представниця російського МЗС підкреслила, що будь-які антиросійські обмеження спрямовані виключно на послаблення позицій держави.

“Мені здається, що, в тому числі, і нашим громадянам потрібно, нарешті, зрозуміти, багатьом з тих, хто ще не розумів, що справа зовсім не в ситуації з Кримом, справа взагалі не в ситуації з Україною, Сирією чи або ще із чимось. Справа в принципі в тому, що нашу країну почали стримувати. Спочатку це називалося стримуванням, потім прийшли просто до прямих погроз і реалізації політики ізоляції, потім, коли не вийшло ізолювати усім світом, вирішили ізолювати власними силами. Ось саме в такій послідовності”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, 6 квітня США запровадили персональні санкції проти наближених до президента Росії Володимира Путіна олігархів. У переліку опинилось 38 російських багатіїв. Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна теж має намір запровадити санкції проти російських олігархів, аналогічні до тих, що ввели раніше США.

Джерело Телеканал новини «24»
16.04.2018