Місто і регіон

Карати не можна пробачити. Перевізнику 11 та 12 маршруту другого шансу не дали

Карати не можна пробачити. Перевізнику 11 та 12 маршруту другого шансу не дали

Дістатися додому без затримок та нервів для багатьох пасажирів 11 та 12 маршруту стало болючою, але нагальною потребою. Численні скарги та телефонні дзвінки до відділу транспорту Управління ЖКГ та будівництва вирішити проблему не допомагають. Із перевізником цього маршруту ще з вересня місяця грозилися розірвати договір. Час минув, проте автобуси їздять, як і раніше. Про це повідомили на сайті видання Правда ТУТ.

Чи є якісь зрушення та на якій стадії знаходиться розірвання договору, депутати комісії з майнових та житлово-комунальних питань запитали в начальника відділу транспорту Віктора Карпенка. Той начебто й погоджувався вжити якихось радикальних заходів, але лише пасивно розводив руками – на кшалт нічого не можу зробити. Щоб розірвати договір, потрібно знайти перевізника, який на момент оголошення конкурсу зможе здійснювати перевезення.

Перевізник даного маршруту на звинувачення мала свою правду: автобус постійно їздить, великих затримок немає. Може запізнитись на кілька хвилин, але ж з ким не буває. З 2010 року транспорт не оновлювався, тож може ламатися. Коштів на новий – немає. До того ж, водіям потрібно якось “виживати” та підлаштовуватись під електрички. Скарги на те, що школярів не хочуть перевозити в одному автобусі, є наклепом.

Проте депутати згаданої комісії були невблаганними. Договір із перевізником, який не може вправлятися зі своїми обов’язками, на їхню думку, потрібно однозначно розривати.

“Нарікали на 11 та 12 маршрут вже більше року. Ніяких висновків не робилося. Мусолимо питання, але нічого не робимо. Скільки можна терпіти? Треба йти на поступки не перевізнику, а захищати інтереси громади”, – не могла заспокоїтись депутат Вікторія Паскевич.

Рубати вирішили з плеча та стояти на своєму до кінця, не даючи особливих шансів “неслухняному” перевізнику. Одноголосно рекомендували міському голові повторно дати доручення підготувати документи для розірвання договору з перевізником 11 та 12 маршруту, а начальнику транспортного відділу на наступній комісії прозвітувати про виконану роботу.

Джерело: Уездные новости
02.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook