Новини Чернігова

Карантин не продовжили: чернігівських школярів чекають у понеділок на навчанні

Карантин не продовжили: чернігівських школярів чекають у понеділок на навчанні

За минулий тиждень на Чернігівщині збільшився рівень захворюваності на грип та ГРВІ.  Всього захворіло на ГРВІ 39 529 осіб, з них 41 госпіталізовано. 

Не зважаючи на це карантин не продовжили. Чернігівські школярів у понеділок, 19 лютого вийдуть на навчання

Таке рішення прийнято сьогодні, 15 лютого, на засіданні Чернігівського міського оперативного штабу для координації дій щодо запобігання розповсюдженню захворювань на грип та ГРВІ.

У Чернігові, станом на минулий тиждень, та ГРВІ захворіло 3522 осіб, з них 73% діти. Темп приросту дітей знизився на 4% через введення карантину.  Доречі, у Чернігові у дитини було зафіксовано грип штампу В.

Тому медики Чернігова просять міського голову ще на тиждень продовжити карантин. В свою чергу освітяни наголошують за відновлення навчання в школах міста.

"Епідемія не йде на спад, а тільки набирає темпи. Якщо у школярів відновлять навчання, то епідпоріг може перевищиться", – зазначила наначальник епідвідділу Чернігівського міського управління санітарно-епідеміологічної служби в області Світлана Аландаренко.

Вона також уточнила, що станом на минулий тиждень у Чернігові, найбільше учнів захворіло у школі №13 – близько 40%.

"Недоцільно по всіх школах продовжувати карантин. Можливо введемо по деяким школам, де є найбільший процент захворюваності. Понеділок-вівторок будемо моніторити ситуацію по захворюваності. І тоді ще вирішимо, чи потрібно продовжувати карантин", – уточнила заступник міського голови Ольга Хоніч

Зазначимо, з 12 лютого у всіх школах Чернігова було оголошено карантин через високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ.

Садочки міста працюють у звичайному режимі. 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.02.2018

Facebook