Місто і регіон

Капітальна реконструкція ніжинського полігону та будівництво сміттєпереробного заводу | Ніжин

На ім’я ніжинського міського голови Анатолія Лінника надійшло 3 листи від львівської міської ради, Асоціації «Український екологічний альянс» та з ДП «Ніжинський ветсанзавод по виробництву м’ясо-кісткового борошна, що знаходиться в селі Кропивне щодо утилізації твердих побутових відходів. Їх розглянули 29 червня на засіданні виконкому.

Звісно, реакція у членів виконавчого комітету була однозначною – відмовити. Заступник міського голови Григорій Олійник пояснив, що питання утилізації відходів дуже проблематичне для Ніжина.

«У нас в самих є проблема по полігону. Не можна стовідсотково казати, що там дотримуються всіх норм захоронення. Проте, ми проводимо заходи для того, аби вони відповідали стандартам.  Сьогодні готується завдання для закупівлі необхідної техніки. З однієї сторони, так, ми можемо погодитись на утилізацію відходів інших міст – це заробіток, але з іншої сторони – це буде велике навантаження на полігон. І поки ми його не зробимо таким, погоджувати подібні листи не станемо», – зауважив Григорій Миколайович.

Також він додав, що полігон потребує капітальної реконструкції. Зараз проводяться заходи щодо заведення в координати земельної ділянки полігону. Виділені кошти і на облаштування огорожі протяжністю більше 3 км., вартістю 90 000 грн. Встановлена вона буде в тих місцях, де є несанкціонований доступ людей і транспорту зі сторони лісу.

Наразі проводяться розмови щодо залучення інвесторів по повній переробці відходів. Представники цих інвесторів проводять переговори з КП «ВУКГ», тож невдовзі мають вийти на засідання виконкому, комісій та громадське обговорення, аби обговорити будівництво заводу по переробці сміття.

Марина Волинець

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
29.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook