Україна і світ

Каньє Вест видалив всі сторінки в соцмережах

Каньє Вест видалив всі сторінки в соцмережах

Американський репер Каньє Вест лише нещодавно заявив, що змінює своє сценічне ім’я на YE. Але вже зараз його сторінки у соцмережах Twitter та Instagram – недоступні. Чому репер взяв таку перерву і на скільки часу – наразі невідомо.

Шанувальники неабияк здивувались зникненню улюбленого репера, оскільки він часто їх тішив своїми несподіваними фразами та кумедними публікаціями. Однак днями його не стало в соціальних мережах.

Каньє Вест видалив всі сторінки в соцмережах
Каньє Вест видалився із соцмереж Twitter та Instagram

Деякі фанати припускають, що 41-річний музикант вирішив зосередитись на запису нового альбому і не хоче відволікатись на мережу. Інші ж припускають, що це пов’язано з його біполярним психічним розладом, у якому він півроку тому зізнався.

А втім, варто лише очікувати, коли Каньє Вест повернеться у віртуальний світ і пояснить свої дії. Варто додати, що це не перша витівка репера: у травні 2017 року він блокував свої соцмережі на цілий рік.

Нагадаємо, що схоже рішення нещодавно прийняла американська виконавиця Селена Гомес. Вона хоч і не видалила свою сторінку в Instagram, але зазначила, що покидає сторінку на невизначений термін.

Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: